Loader

usuwanie graffiti

usuwanie graffiti

Specjaliści w segmencie anty-graffiti.

Celem naszej działalności jest zapewnienie czystości i estetycznego wyglądu obiektów, które na wskutek aktów wandalizmu zostały oszpecone przez graffiti, bądź też uległy naturalnej degradacji z racji czasu, eksploatacji, czy miejskich zanieczyszczeń. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dobierając optymalną technologię realizacji usługi, co gwarantuje, że czyszczona powierzchnia nie zostanie uszkodzona podczas usuwania zabrudzeń.

Używamy najnowocześniejszego sprzętu, dzięki któremu nie potrzebujemy do pracy żadnych zewnętrznych mediów jak woda, czy prąd. Jesteśmy samowystarczalni, dzięki czemu nie muszą się Państwo o nic martwić – usuwanie graffiti lub innych zabrudzeń będzie szybkie, skuteczne i przeprowadzone w taki sposób, który nie będzie angażował Państwa cennego czasu, ani tym bardziej dodatkowych nakładów finansowych. Zapewniamy sprawne i bezpieczne dla czyszczonej powierzchni prace.

Wiemy, że chcąc skutecznie zwalczyć problemem graffiti, szybkość reakcji jest priorytetem, dlatego oferujemy pogotowie anty-graffiti, reakcja na zdarzenie do 24h. Aby zapewnić krótkie czasy realizacji i wysoką jakość usług używamy technologii, które pozwalają na pracę w każdych warunkach atmosferycznych.

W swojej ofercie posiadamy również stały monitoring obiektów – dzięki regularnym obchodom po monitorowanych obiektach, możemy szybko reagować na akty wandalizmu minimalizując tym samym koszty usunięcia graffiti.

Call Now Button